11 april 13.30 - 17.00 uur
Naar een Digitaal Stelsel Gebouwde Omgeving en het belang van Geo daarbij.
De kern van digiGO is ervoor zorgen dat data altijd en overal in de keten veilig toegankelijk is. Het programma Digitaal Stelsel Gebouwde Omgeving (DSGO) geeft hieraan concreet invulling.
Net als vorig jaar organiseert Ruimteschepper i.s.m. de Aeres Hogeschool een mini-symposium. Eerstejaars studenten werken samen met een aantal vertegenwoordigers uit het bedrijfsleven en organiseren alle facetten van de sessie.
Wil je weten welke KennisKring bijeenkomsten nog meer plaats gaan vinden? Kijk dan op onze 'Komende events pagina'.
12.15 Inloop
13.00 Welkom & inleiding
13.15 Presentaties
14.40 Pauze
15.00 Presentaties
16.00 - 18.00 Bezoek Museum & netwerkborrel
NB. KennisKring bijeenkomsten zijn vrij toegankelijk voor medewerkers van lid-organisaties. Is jouw organisatie (nog) geen lid en heb jij of je collega's het afgelopen jaar al twee keer deelgenomen, dan is lidmaatschap verplicht voor deelname aan de bijeenkomst(en). Meld je organisatie hier: Aanmelden lidmaatschap KennisKring.
Ruimteschepper stuurt regelmatig mailers uit waarin naast de informatie over thema's, programma's en deelname aan KennisKring bijeenkomsten, ook andere interessante kennis evenementen worden aangekondigd.
Daarmee weet je precies waar je moet zijn om je geo-kennis te delen, te leren van vakgenoten en je netwerk te vergroten. Meld je nu aan, dan mis je nooit meer een belangrijk geo-evenement!
Brink 7
5236 AR ‘s-Hertogenbosch
T 073 782 0168
E info@ruimteschepper.nl
BTW NL850691643B01
KvK 52974952